KKK

Korduma kippuvad küsimused

1)Valite välja sobiva toote 

2)Vajutage „Lisa ostukorvi”- seejärel läheb toode ostukorvi, mida on näha ka ülevalt paremalt nurgast Ostukorvi nupukese juurest

3)”Ostukorvi” leheküljele minnes saate muuta toodete kogust ja vajadusel neid nimekirjast kustutada

4)Kui tellimus on kokku pandud, vajuta nupule „Tellimuse vormistamine”, peale seda küsitakse Teie käest kontaktandmeid ja kohaletoimetamiseviisi

5)Vali sobiv makseviis ja tasu tellimuse eest. Pärast makse sooritamist vajutada kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Teie e-postile saadetakse arve automaatselt.

Tellimuse eest saab tasuda:

-pangamaksena läbi Maksekeskuse lingi 

-pangaülekandega Pooko OÜ arvelduskontole

-Kinkekaardiga

Pooko e-poes on võimalik ka maksta järelmaksuga. Ostukorvis tellimust kinnitades saate pangalingi asemel valida järelmaksu pakkuva ettevõtte lingi ning sealt edasi esitada tellimuse ning vormistada järelmaks.

Ostu sooritamiseks ei pea olema sisselogitud. Lisa soovitud tooted ostukorvi, vali kohaletoimetamisviis, täida nõutud andmed ning tasu ostu eest.

Kui makse on sooritatud, tuleb automaatne kinnitus e-mailile. Kui maksate ülekandega siis raha laekumisel saadame välja kinnitusega e-maili.

Kui toode on hetkel otsas, saate valitud toote juurest saata päringu.

Olenevalt valitud kohaletoimetamiseviisist 1-3 tööpäeva jooksul Eesti piires. EL piires olenevalt transpordifirma tarneaegadest.

Itella Smartposti pakiautomaat: 2,99 eur. Tellimustele alates 70 eur on saatekulu TASUTA!

Omniva pakiautomaat ja postkontor: 3,59 eur. Tellimustele alates 70 eur on saatekulu TASUTA!

DPD pakiautomaat: 2,59 eur. Tellimustele alates 70 eur on saatekulu TASUTA!

-Kui pakk pakiautomaati toimetatakse, saab saaja SMSi. 

Arve genereeritakse süsteemi poolt automaatselt, kui olete tellimuse vormistanud, kuid tõrge on tekkinud ja tellimus katkestatud enne pangalingiga tasumist. Tasumata tellimusi ei võeta töötlusesse. Juhul, kui saite arve ning siiski soovite tooteid, saate tasuda arve alusel pangaülekandega arvel näidatud rekvisiitidel.

Tagastamine

E-poest ostetud tooteid on võimalik tagastada ja ümber vahetada 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist. Tagastatav või ümbervahetatav kaup peab olema kasutamata ja originaal etiketiga (kauba sobivust võib proovida tutvusmise eesmärgil kasutada) ja rikkumata. Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt avatud pakendiga kosmeetika, hügieenitooted, toidukaubad) 14-päevane tagastamisõigus ei kehti.

Tellimusest taganemiseks kirjuta e-mail info@pooko.ee. Lepingust taganemiseks esitada taganemisavaldus vabas vormis. Täpsemad tagastamistingimused SIIT.